Nasze usługi

Jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem online paysafecard w Polsce! Tylko u nas kupisz paysafecard bez prowizji.

Alternatywny dla poczty i banku, bezpieczny i wygodny sposób na zapłacenie domowych rachunków za gaz, prąd, telewizję i wiele innych, w sklepach, punktach finansowych oraz na stacjach paliw

Prosty i szybki sposób na zakup doładowania do licznika prądu w sklepach i punktach finansowych, dostępne w tysiącach punktów, siedem dni w tygodniu.

Prosty sposób na doładowanie telefonu na dowolną kwotę przy okazji codziennych zakupów.

Szybki, łatwy i bezpieczny sposób na wysłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie oraz na odebranie pieniędzy wysłanych z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności posiadania konta bankowego.

Szybka i bezproblemowa akceptacja płatności kartowych – Visa, MasterCard, Maestro, Diners Club Discover oraz American Express w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Dogodna forma zapłaty za dokonaną rezerwację biletu autokary24.pl dzięki której można wyruszyć w podroż zaraz po dokonaniu transakcji gotówkowej w wybranych lokalizacjach sieci moje rachunki.

Elastyczna oferta pozwalająca oszczędzić czas oczekiwania na kuriera, w wybranych punktach z usługą globbox.net można opłacać, nadawać oraz odbierać przesyłki w dogodnych dniach i godzinach, w bardzo szybki sposób.

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu