Opłaty za czynsz

Czynsz to chyba najważniejsza ze wszystkich opłat. Dach nad głową zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a to właśnie od płacenia czynszu zależy, czy będziemy mieli miejsce, w którym położymy się spać po ciężkim dniu. Opłaty za czynsz są dlatego bardzo istotne w planowaniu domowego budżetu. 

Czynsz to opłata z tytułu wynajmu bądź dzierżawy. Słowo to przyjęło się jednak w potocznej polszczyźnie jako określenie składki zarządzanej przez Spółdzielnię mieszkaniową na mieszkańców blokowisk. Składka ta ma na celu pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości. 

Opłacanie czynszu bywa kłopotliwe. Wiele zależy od umowy z najemcą, ale najczęściej sprowadza się to do wypełniania druków i przesyłania pieniędzy na wskazane numery kont. 

Dokonaj opłaty za czynsz online. To jeszcze nigdy nie było takie proste.

Czy da się ułatwić opłaty za czynsz?

Oczywiście, że tak! Wystarczy skorzystać z oferty serwisu mojeplatnosci.pl by w sposób wygodny i szybki zapłacić opłaty za czynsz przez Internet. 

Regulowanie należności za czynsz należy zacząć od rejestracji w serwisie mojeplatnosci.pl. to warunek niezbędny do rozpoczęcia korzystania z możliwości, które oferuje serwis. Proces jest intuicyjny ze względu na przejrzysty kreator, który przeprowadzi każdego, nawet opornego klienta, przez rejestrację.

Po stworzeniu konta użytkownika można przejść do płatności. Pierwszym krokiem jest podanie numeru rachunku poprzez zeskanowanie kodu rachunku za pomocą aplikacji mobilnej, dostępnej dla smartfonów. Jeśli nie jesteśmy posiadaczami aplikacji, możemy ręcznie przepisać numer spod kodu kreskowego. Po wykonaniu tych czynności pobrane zostaną dane na temat rachunku i będzie można go szybko uregulować. Również w tej chwili możesz określić, czy chcesz uczynić swoją płatność cykliczną. Oznacza to, że - jeśli zaznaczysz odpowiednią opcję i ustalisz częstotliwość wpłat - aplikacja będzie wpłacać określoną przez Ciebie kwotę na wskazany numer rachunku bez kontrolowania tego procesu. To bardzo wygodna funkcja, która pozwala Ci praktycznie zapomnieć o opłatach.

Kolejny etap regulowania należności to wybór formy płatności i banku. Tu ważna informacja: jeśli Twój bank nie znajduje się na naszej liście- wybierz płatność kartą. Mojeplatnosci.pl honoruje wszelkie karty kredytowe i debetowe dostępne w kraju i pozwala na zdefiniowanie wszystkich Twoich kart w serwisie. Podczas regulowania płatności wybierasz kartę, której chcesz użyć w tej chwili i gotowe.

Ostatnim etapem opłaty za czynsz przez Internet jest potwierdzenie transakcji i przeniesienie na stronę banku, gdzie dokończone zostanie zlecenie uregulowania kwoty.

Istnieje też możliwość pobrania specjalnej aplikacji mojeplatnosci.pl na swojego smartfona. Z jej pomocą można jeszcze szybciej dokonywać opłat za czynsz przez internet.  Schemat jest podobny do płacenia przez przeglądarkę internetowa: należy zeskanować kod bądź go przepisać, potem  wybrać bank i formę płatności a na koniec potwierdzić i dokończyć proces płacenia. 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu