Opłaty za KRUS / ZUS

Jak dokonać opłaty KRUS i ZUS?

Każdy z nas płaci składki na ubezpieczenie społeczne, czy to do Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS), czy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Ich opłacanie może być teraz o wiele prostsze dzięki szczególnej współpracy, którą podjęła platforma mojeplatnosci.pl z właścicielami wielu przedsiębiorstw w całej Polsce. Dzięki tym umowom opłaty ZUS i KRUS będą o wiele łatwiejsze.

O co chodzi?

Cała sprawa dotyczy umowy portalu mojeplatnosci.pl z przedstawicielami różnych branż, nie tylko finansowej. 

Każdy z nas chodzi na zakupy. Portal mojeplatnosci.pl daje możliwość, byśmy zapłacili swoje opłaty KRUS i ZUS podczas tych właśnie zakupów. 

Zrób opłaty za ZUS i KRUS przez internet

Jak miałaby wyglądać ta operacja? 

Po pierwsze: należy odnaleźć mapkę, która zasygnalizuje nam miejsca objęte akcją, pozwalające nam dokonać opłaty ZUS i KRUS. Z mapki możemy skorzystać za pomocą strony https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/moje-rachunki - tu również wybierzemy, które rachunki chcemy w ten sposób zapłacić, a mapka wskaże nam tylko te miejsca, które odpowiadają naszemu zapytaniu. 

Gdy odwiedzisz placówkę, w której chcesz dokonać opłaty KRUS albo ZUS- podaj sprzedawcy rachunek, który chcesz opłacić. On zeskanuje go i doliczy jego kwotę do rachunku. Jako dowód uiszczenia opłaty otrzymasz potwierdzenie wydrukowane przez pracownika, który Cię obsługiwał. 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu