Opłaty za prąd

Jak uregulować opłaty za prąd przez Internet?
Płacenie rachunków to chyba najmniej lubiana część miesiąca. Zobowiązania finansowe zalewają nas z każdej strony: czynsz, opłąty za prąd, wodę… To tylko wybrane z blankietów, które musimy płacić co miesiąc. Do niedawna wszystkie te sprawy trzeba było załatwiać osobiście w odpowiednich miejscach: bankach lub na poczcie. Czasy się jednak zmieniają a technologia ewoluuje. Nastały czasy Internetu, teraz wszystko da się zrobić online, co ciekawe- również uregulować rachunki. 

Płatności internetowe stały się w ostatnim czasie prężnie rozwijającym się działem szeroko pojętej bankowości. Online da się teraz opłacić wszystko, również prąd. Regulowanie opłaty za prąd przez Internet należy do najprostszych czynności na świecie. zwłaszcza za pomocą serwisu mojeplatnosci.pl. Podobnie jak podczas regulowania opłaty za gaz, da się wszystko zrobić w kilku prostych krokach.

Zrób opłaty za prąd przez internet

Warunkiem bezwzględnym do korzystania z serwisu mojeplatnosci.pl jest rejestracja. Należy do prostych i przejrzystych, zajmuje chwilę i daje Ci niemal nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o opłaty za prąd przez Internet. 

Nasz serwis współpracuje z czterema największymi dostawcami energii na polskim rynku: ENEA, Energa, TAURON oraz PGE. Dzięki tej kolaboracji pozwalamy Ci dokonać opłaty za prąd przez Internet, za pomocą naszego serwisu, ale to nie wszystko!

Posiadasz licznik przedpłatowy? Nasz serwis daje Ci możliwość uzyskania kodu doładowującego bez wychodzenia z domu i za dowolną kwotę. Doładowanie licznika przez Internet jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki mojeplatnosci.pl.

By płatność online była możliwa należy zarejestrować się w serwisie mojeplatnosci.pl. Kolejny krok to podanie numeru rachunku oraz wybór banku i metody płatności - wszystko działa tak samo, jak podczas płacenia za prąd (patrz wyżej).

Istnieje możliwość uregulowania wszelkich opłat nie tylko za pomocą komputera, ale również dzięki aplikacji mobilnej mojeplatnosci.pl. Dzięki niej można wszystkie opłaty regulować w dowolnej chwili z użyciem telefonu. Interfejs aplikacji jest przyjazny i prosty, dzięki czemu korzystanie z niej jest intuicyjne. Z jej poziomu można dokonać wszystkich opłat, które proponuje nasz serwis, także doładować licznik pre-paid. 

Jakby tego było mało, mojeplatnosci.pl współpracują także z wieloma przedsiębiorcami, co pozwala opłaty za prąd regulować także podczas zakupów. Wystarczy znaleźć naszego partnera na mapce dostępnej pod adresem: https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/moje-rachunki i podać sprzedawcy  rachunek. Ten zeskanuje go i kwotę należności doliczy do rachunku. Następnie otrzymamy dowód wpłaty w postaci potwierdzenia dokonania transakcji. 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu