Opłaty za telefon

Opłaty za telefon to te, o których zawsze się pamięta. Jeśli ich nie uregulujemy. zostaniemy odcięci od kontaktu nie tylko z rodziną czy przyjaciółmi, ale także z całym światem- przez utratę codziennego połączenia z Internetem. Dlatego o opłatach za telefon pamiętamy zawsze, gorzej jednak ze znalezieniem czasu na uregulowanie ich w terminie. Nie zawsze mamy czas by pójść na pocztę czy do banku, tutaj z pomocą przychodzimy my- mojeplatnosci.pl!

Nasz serwis oferuje możliwość uregulowania opłaty za telefon przez Internet. Aby tego dokonać należy wcześniej zarejestrować się w serwisie - to warunek konieczny, aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności strony. 

Po dokonaniu rejestracji możemy przejść do pierwszego kroku, czyli do zeskanowania do serwisu kodu kreskowego rachunku lub faktury za pomocą skanera umieszczonego w aplikacji mobilnej. Wbudowane skrypty rozpoznają dane dokumentu, dzięki czemu nie trzeba będzie ich przepisywać. Jeśli nie masz możliwości skanu- wówczas należy przepisać numer spod kodu kreskowego dokumentu, spowoduje to takie samo skopiowanie danych, jak po użyciu skanera. 

Dokonaj opłaty za telefon online w 5 minut

Istotnym udogodnieniem jest wprowadzenie możliwości zaprogramowania opłat cyklicznych. Polegają one na podaniu kwoty oraz numeru rachunku, na które pieniądze mają być przelewane. Potem określić trzeba częstotliwość, według której będą realizowane wpłaty i można całkowicie zapomnieć o rachunkach.

Kolejnym krokiem jest wybór banku i formy płatności. Jeżeli Twój bank nie znajduje się na liście naszych partnerów, sugerujemy wybrać płatność kartą. Honorujemy wszystkie karty debetowe i kredytowe banków działających na terenie Polski. Oferujemy również możliwość zdefiniowania kart w serwisie- wymaga to podania kilku informacji o nich, potem będziemy mogli za pomocą jednego kliknięcia zapłacić rachunki kartą- to szybciej niż płatność zbliżeniowa!

Aby sfinalizować regulowanie opłaty za telefon przez Internet należy potwierdzić płatność. Spowoduje to przeniesienie na stronę banku- tam można będzie dokończyć płatność w sposób szybki i bezpieczny.

Jeśli chcesz, możesz używać też aplikacji na urządzenia mobilne- dzięki niej z równą łatwością dokonasz opłaty za telefon przez internet. Pobierz ją i zainstaluj a następnie odszukaj zakładkę “Zapłać rachunek”- po jej kliknięciu kreator poprowadzi Cię przez kolejne etapy, takie jak te opisane wyżej. 

 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu