Opłaty za telewizje

Opłata za TV jest ważnym elementem domowego budżetu, każdy w końcu ogląda programy telewizyjne. Wydatek ten, chociaż niechętnie, staramy się regulować, żeby nie stracić możliwości oglądania ulubionych kanałów. Bywa jednak tak,  że czasu nie starcza w ciągu dnia, by na chwilę odwiedzić bank lub pocztę. Wtedy z pomocą przyjdzie nam serwis mojeplatnosci.pl


Serwis pozwala nam regulować opłaty za telewizję przez Internet. Sposób korzystania z niego jest bardzo prosty. Pierwszym, najważniejszym krokiem, bez którego nie da się nic zrobić, jest rejestracja. Sprowadza się ona do kilku kliknięć, dlatego nie powinna nikomu sprawić większych problemów. 

Opłaty za TV mogą być bajecznie proste


Kolejny krok to skan dokumentu, a konkretnie kodu kreskowego umieszczonego na nim i przechowującego podstawowe informacje: numer, kwotę należności, dane usługobiorcy i usługodawcy. Skan to prosty sposób na wypełnienie formularza, koniecznego do uiszczenia opłaty za TV przez Internet, jednakże aby móc zeskanować kod, należy posiadać aplikację mobilną, w którą wbudowany jest skaner. Jeśli nie posiadasz aplikacji - istnieje możliwość ręcznego wpisania numeru spod kodu kreskowego, to również spowoduje, że formularz wypełni się informacjami. 

Dokonaj opłaty za telewizje online. Opłata za TV jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Następny krok to wybór metody płatności i banku. Zdarzyć się może, że Twój bank nie jest partnerem mojeplatnosci.pl - wówczas ekipa serwisu sugeruje wybrać płatność kartą, gdyż honoruje on wszystkie karty debetowe i kredytowe używane w Polsce. Istotnym udogodnieniem jest możliwość wprowadzenia do systemu danych wielu naszych kart - wówczas tylko jedno kliknięcie spowoduje użycie dowolnej karty- to szybciej, niż oferuje płatność zbliżeniowa. 

Na koniec należy zaakceptować transakcję, co spowoduje przekierowanie na stronę banku lub innego, wskazanego przedstawiciela finansowego Klienta. 

Mojeplatnosci.pl oferuje aplikację mobilną, która wyraźnie usprawni każdy proces przelewu pieniędzy i dokumentów. Korzystanie z niej opiera się na tej samej zasadzie co korzystanie z serwisu, ale jest wygodniejsze, ze względu na możliwość użycia w dowolnej chwili i dowolnym miejscu, co nie zawsze da się zrobić z komputerem. 

Obsługa serwisu mojeplatnosci to prosta sprawa. Każdy da sobie z nim radę, jest przejrzysty i intuicyjny, do tego niesamowicie upraszcza rzeczy dotychczas dość skomplikowane i czasochłonne. Warto korzystać z niego na co dzień, nie tylko uiszczając opłaty za telewizję przez Internet, ale także za inne rachunki, które można w analogiczny sposób opłacać. 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu