Opłaty za wodę


Bez wody nie ma życia- ale bez pieniędzy nie ma wody! Opłata za wodę to jedna z ważniejszych w domowym budżecie. Woda jest niezbędna ze względu chociażby na higienę. Trudno jest wyobrazić sobie, że zostajemy odcięci od dostępu do wody, dlatego tak ważne jest uiszczanie opłaty za wodę na czas. Zdarza się jednak, że o tak normalnych, codziennych rzeczach jak woda w kranie - nie pamiętamy. Tak samo może się zdarzyć z rachunkami za nią. Czasem bywa,  że czas zbyt szybko płynie, ani się obejrzymy a tu nagle goni nas termin płatności. Co wtedy zrobić?

Warto skorzystać z mojeplatnosci.pl. Serwis oferuje nam możliwość zapłacenia opłaty za wodę przez Internet - szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem potrzebnym by móc płacić rachunki za wodę przez Internet jest konieczność zarejestrowania się w serwisie mojeplatnosci.pl. Rejestracja jest szybka i prosta, każdy powinien dać sobie z nią radę. 

opłaty za wodę

Kolejnym krokiem jest odnalezienie zakładki “Zapłać rachunek” i wpisanie numeru naszego rachunku bądź zeskanowanie go- druga opcja jest o wiele prostsza i oszczędza czas, ale jest przeznaczona tylko dla posiadaczy aplikacji mobilnej, która posiada wbudowany skaner kodów kreskowych. Kiedy kod zostanie wprowadzony w odpowiednie pole, serwis wyszuka dane o zobowiązaniu. W tym miejscu należy wspomnieć o możliwości zdefiniowania wpłat cyklicznych: podanie kwoty, odbiorcy oraz częstotliwości przelewów pozwoli zapomnieć o rachunkach.

Następnie konieczny jest wybór banku i sposobu płatności. Jeśli jakiegoś banku nie ma na liście partnerów mojeplatnosci.pl, najlepiej skorzystać z możliwości płatności kartą- serwis honoruje wszystkie karty debetowe i kredytowe polskich banków. Należy wprowadzić je do serwisu, aby móc z nich skorzystać: wymaga to podania kilku danych na ich temat, potem, gdy już wprowadzone zostały do systemu, wystarczy jedno kliknięcie by użyć karty.

Ostatni krok to potwierdzenie transakcji. Spowoduje ono przeniesienie Cię na stronę operatora finansowego i tam będziesz mógł dokończyć transakcję.

Opłaty za wodę przez Internet z mojeplatnosci.pl to najprostszy sposób na płatność online. Bez wychodzenia z domu, bez skomplikowanych procedur i bez wpisywania trudnych nazw- zaufały nam już tysiące, to dowód na najwyższą jakość. 

 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu