Opłaty za wywóz śmieci

Opłaty za wywóz śmieci przez Internet
Płacenie rachunków kojarzy się dość nieprzyjemnie: po pierwsze z utratą pieniędzy. Każdy wolałby mieć jednak parę groszy więcej w portfelu, niestety, usługi kosztują, a należności te trzeba regulować. kolejnym negatywnym skojarzeniem jest czas, który musimy poświęcić by dokonać opłaty na poczcie czy w banku. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że różne rachunki otrzymujemy w różnym czasie i nie zawsze da się tak zaplanować wizytę w instytucji, by wszystkie opłacić za jednym razem. 

Weźmy za przykład opłaty za wywóz śmieci. W natłoku innych, na pozór ważniejszych rachunków, ten jeden może nam łatwo umknąć. Warto jednak o nim pamiętać, by nie zatonąć w morzu odpadów- to po pierwsze, ale po drugie również, by żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. 

dokonaj opłaty za wywóz śmieci online

Warto zwrócić uwagę na serwis mojeplatnosci.pl jako praktyczne narzędzie do płacenia online. Opłaty za wywóz śmieci przez Internet? Czemu nie!

Aby uregulować należność za wywóz śmieci online należy najpierw zarejestrować się w serwisie mojeplatnosci.pl. Rejestracja jest konieczna, ale trwa krótko i jest bardzo prosta. Po zarejestrowaniu możesz przejść do regulowania opłaty za wywóz śmieci (bądź jakiejkolwiek innej).


Pierwszym krokiem do uregulowania należności jest zeskanowanie w serwisie kodu rachunku. Na podstawie tego skanu pobrane zostaną informacje takie jak kwota, numer faktury i inne. Skanowanie odbywa się z poziomu aplikacji mobilnej, w którą wbudowany został specjalny czytnik kodów - bez aplikacji skan nie jest możliwy. Jeśli nie posiadamy aplikacji ze skanerem - możemy przepisać numer spod kodu kreskowego ręcznie - aplikacja i tak znajdzie wszystkie informacje. 

W tym miejscu możesz również ustawić płatność cykliczną. Aby to zrobić musisz podać kwotę, którą chcesz wpłacać, numer rachunku odbiorcy oraz częstotliwość, z jaką serwis będzie uiszczał opłatę. Dzięki temu usprawnieniu nie musimy już pamiętać o rachunkach - serwis będzie pamiętał za nas. 

Kiedy formularz zapełnił się naszymi danymi, wybieramy bank i sposób płatności. Jeżeli na liście partnerów mojeplatnosci.pl nie znajdzie się Twój bank- zapłać kartą. Serwis honoruje wszystkie karty kredytowe i debetowe banków dostępnych na terenie Polski. Wystarczy tylko wpisać je do serwisu poprzez podanie podstawowych informacji na ich temat, a dalsze używanie będzie wiązało się z jednym kliknięciem - to mniej zachodu niż przy płatności zbliżeniowej. 

Ostatnim krokiem do uregulowania opłaty za wywóz śmieci przez Internet jest potwierdzenie transakcji. Wówczas serwis przeniesie Cię na stronę Twojego banku, gdzie szybko i bezpiecznie dokończysz proces regulowania należności za wywóz śmieci przez Internet. 

Serwis mojeplatnosci.pl oferuje również aplikację mobilną, dzięki której uregulujesz swoje rachunki w dowolnym momencie i miejscu. Wystarczy pobrać ją i odnaleźć w niej zakładkę “Zapłać rachunek”- dalej wystarczy działać według wskazówek na temat opłaty za wywóz  śmieci przez Internet, które są podane wyżej. 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu