5 pomysłów na prezenty do 30 zł

Szukasz pomysłu na prezent, który na pewno się spodoba, ale nie chcesz dużo na niego wydać? To problem, z którym zmaga się wielu ludzi, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy trzeba obdarować pół rodziny. Dobrze, że istnieją jeszcze uniwersalne i tanie podarunki. Przygotowaliśmy 5 takich propozycji – ich cena nie przekracza 30 zł!


Pomysły na prezenty do 30 zł

1. Kubek
Jednym z pomysłów na prezenty do 30 zł, który spodoba się osobie w każdym wieku i niezależnie od płci, jest kubek. Najtańsze kubki kupisz już za 10 zł, ale są to bardzo proste modele niekoniecznie dobre na prezent. Polecamy zatem wybór nieco droższego kubka, ale w jakiś sposób oryginalnego. Dobrze, aby trafiał w gust osoby, której chcesz go sprezentować, np. jeśli jest fanem piłki nożnej, może to być kubek w kształcie piłki.

W cenie do 30 zł znajdziesz też kubki, na które możesz wybrać własny nadruk. To świetny pomysł na prezent, gdy nie możesz znaleźć nic interesującego w swoim budżecie.


2. Skarpetki
Skarpetki to kolejny pomysł na prezent do 30 zł, który spodoba się każdemu. Ponadto w obecnych czasach skarpetki są uważane za modny dodatek, więc nie musisz się martwić, że popełnisz jakieś faux pas, wybierając właśnie taki prezent.

W tej cenie możesz kupić cały zestaw zwykłych skarpetek lub kupić jedną, ale niezwykłą parę. W większości sklepów znajdziesz skarpetki w naprawdę różne wzory: od zwierzęcych motywów po roślinne akcenty  czy print w pizzę.


3. Poduszka
Tanim, ale ciekawym prezentem jest również poduszka. Jeśli osoba, dla której szukasz podarunku, śpi na łóżku pełnym poduszek lub chętnie je ustawia na swojej kanapie, dodatkowa na pewno się jej spodoba. W zależności od gustu obdarowywanej osoby i okazji możesz wybrać poduszkę z odpowiednim wzorem.


 

4. Herbata lub kawa
Jeśli szukasz pomysłu na prezent do 30 zł dla osoby, której nie znasz za dobrze, miej na uwadze zestaw herbat lub paczkę kawy. Oczywiście, w tej cenie może i nie kupisz nikomu zapasu herbat na cały rok, ale możesz wybrać mniejsze paczki w większej ilości (lub nawet pojedyncze saszetki), dzięki którym prezent starczy na dłużej i będzie bardziej ekscytujący.


 

5. Spersonalizowana koszulka
Spersonalizowana koszulka to pomysł na prezent do 30 zł, który może mieć niezliczoną ilość oblicz. Wielu ludzi prezentuje sobie koszulki ze zdjęciami członków rodziny, ale możliwości jest o wiele więcej. Na koszulce może się znaleźć zabawny napis, postać z kreskówki, zdjęcie pupila, wzór nawiązujący do okazji itp.

 

Wybierając podarunek, pamiętaj, aby zwrócić szczególną uwagę na jego jakość. Nawet prezent do 30 zł powinien służyć długo.

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu