Blikomania 2021. Wszystko, co musisz wiedzieć o loterii Blika.

Płatności BLIKIEM są bardzo powszechnie stosowane w Polsce. Jak wynika z oficjalnej strony firmy, w 2020 roku przez BLIK dokonano aż 424 mln transakcji, a ich łączna wartość sięgnęła 57 mld. Jednak 2021 rok jest dla twórców tego mobilnego systemu jeszcze bardziej okazały - zaledwie od stycznia do marca jego użytkownicy zrealizowali aż 153 miliony wymian finansowych. Taka wzrostowa tendencja tylko umacnia pozycję BLIKA pośród innych płatności elektronicznych. 
Sama firma nie poprzestaje na tych sukcesach. W tym roku rozpoczęła się bowiem trzecia już edycja Blikomani. Jest to nie lada gratka dla tych, którzy na co dzień korzystają z płatności BLIKIEM, jak i dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli korzystać z tej formy płatności. Jakie są zasady Blikomanii? Co można w niej wygrać? W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje, które być może skłonią Cię do wzięcia w niej udziału.

Jak wziąć udział w Blikomanii? 

Blikomania nie jest niczym innym jak loterią, w której każdy z użytkowników może wygrać cenne nagrody. W regulaminie loterii Blikomania 2021 nie ma nic skomplikowanego. Przede wszystkim udział w niej mogą wziąć wyłącznie użytkownicy BLIKA, czyli tacy, którzy korzystają z niego w co najmniej jednej aplikacji. Wystarczy tylko, że zarejestrują się na stronie internetowej - blikomania.pl, a następnie zrealizują transakcję weryfikacyjną. Od wtedy ta, jak i każda kolejna transakcja dokonana BLIKIEM bierze udział w losowaniu i może być nagrodzona jedną spośród 16 tysięcy nagród. Osoby niepełnoletnie powyżej 13. roku życia, aby wziąć udział w loterii, muszą wysłać skan lub fotokopię pisemnej zgody rodzica na adres kontakt@blikomania.pl. 

Jak zarejestrować się na stronie blikomania.pl?

Rejestracja na stronie internetowej Blikomanii zajmuje chwilę. Aby jej dokonać, należy podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Trzeba też wskazać aplikację mobilną banku, który obsługuje konto BLIK. Co ciekawe, jeśli używasz BLIKA w kilku bankach, możesz dokonać rejestracji z użyciem aplikacji każdego z nich. Dzięki temu Twoje szanse na wygraną będą większe. 
Na dalszym etapie rejestracji należy zaakceptować regulamin promocji i potwierdzić zgodę na wykonywanie transakcji BLIK. 
Po zastosowaniu się do powyższych wskazówek na skrzynkę e-mail otrzymuje się link aktywacyjny. Należy go kliknąć, by później potwierdzić rejestrację przez dokonanie obowiązkowej wpłaty weryfikacyjnej. Od wtedy można już w pełni uczestniczyć w Blikomanii. 

Co można wygrać w loterii Blika?

Na zwycięzców czeka ponad 16 tysięcy nagród, a ich łączna wartość to około 2 miliony złotych. Losowania odbywają się raz w tygodniu, a ostatnie odbędzie się 1 grudnia. Oficjalna strona blik.com podaje, że na każdy dzień przyznawanych jest 135 nagród, a wartość każdej z nich to 100 zł. Ponadto na koniec każdego miesiąca użytkownicy mogą otrzymać też nagrodę główną, którą jest 100 000 złotych. 

Charytatywny cel transakcji weryfikacyjnej

Transakcja weryfikacyjna, którą muszą wykonać użytkownicy chcący wziąć udział w loterii, opiewa na symboliczną złotówkę. Jej celem jest nie tylko aktywacja użytkowników do procesu losowania, ale przede wszystkim wsparcie fundacji Uniwersytet Dzieci. Dzięki przesłanym kwotom organizacja ta zyska środki na realizację edukacyjnego programu poświęconego bezpieczeństwu w sieci. 
Współpraca BLIKA z wyżej wymienioną Fundacją bynajmniej nie jest niczym nowym. Firma wspiera tę charytatywną organizację już od 2007 roku. Dzięki temu Uniwersytet Dzieci może objąć swym programem około 150 tysięcy dzieci rocznie. Zajęcia pomagają najmłodszym w poznawaniu nowoczesnych metod edukacyjnych - mogą oni uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez naukowców. Fundacja sama przygotowuje też autorskie scenariusze lekcji. 

Do kiedy można wziąć udział w loterii BLIKA?

Zarejestrowanie się na stronie blikowania.pl możliwe jest do 28 listopada 2021 roku. Spóźnienie się będzie jednoznaczne z brakiem szans na udział w loterii. 

Płatności BLIKIEM - czy warto?

Korzystanie z płatności BLIK jest atrakcyjne nie tylko ze względu na możliwość uczestnictwa w Blikomanii. Taka forma transakcji jest wygodna, ponieważ umożliwia realizowanie szybkich płatności w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. BLIKIEM dokonuje się także przelewy na telefon, a także wpłaty i wypłaty gotówki. Każdy użytkownik BLIKA do swych operacji wykorzystuje generowany na ich potrzeby specjalny kod BLIK. 
Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o tym, jak płacić BLIKIEM, zapoznaj się z osobnym artykułem. 

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu