Co to jest licznik przedpłatowy?

Lubisz nowinki technologiczne? A może należysz do osób, które zawsze po otrzymaniu rachunku za prąd muszą usiąść… z wrażenia? Przedstawiamy zatem innowacyjne rozwiązanie – licznik przedpłatowy dla Twojego domu!
    
Niedołujące doładowanie
  Jak sama nazwa wskazuje, w liczniku przedpłatowym najpierw płacimy, a później korzystamy z energii. Można powiedzieć, że działa on podobnie do telefonu komórkowego na kartę – doładowujemy go określoną kwotą pieniędzy jeszcze przed skorzystaniem z energii. Oczywiście, im wyższą kwotą doładujemy licznik, tym więcej prądu będziemy mogli zużyć. Za każdym razem, kiedy chcemy doładować nasze liczniki przepłatowe enea, otrzymujemy kod, który należy wprowadzić i zatwierdzić. Po tej czynności, na liczniku wyświetli się liczba kWh, którą aktualnie „dysponujemy”. Jak można się domyślić, każdy kod może być wykorzystany tylko raz – podobnie, jak kod doładowujący komórkę. Co ważne, całą „operację” doładowania można przeprowadzić przez Internet. W naszym poprzednim artykule dowiesz się jak to zobić: jak zapłacić rachunek za prąd przez internet. Sam licznik natomiast musi zostać zamontowany przez specjalistę z firmy, która dostarcza nam energię.

liczniki przedpłatowe jako skuteczne rozwiązanie dla oszczędnych    


Komu bije licznik
    Montaż licznika przedpłatowego będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Doładowanie takiego licznika określoną kwotą sprawia, że doskonale wiemy, ile zużywamy prądu. Jest to także wspaniała opcja dla osób, które posiadają na przykład domki letniskowe i chciałyby, aby prąd był w nich dostępny tylko wówczas, gdy w nich przebywają. Licznik pre-paid jest także dobrym rozwiązaniem dla rodzin, które wynajmują lokale – nawet najbardziej nieodpowiedzialni najemcy nie będą w stanie spowodować Twojego zadłużenia! Licznik pokochają również osoby, które wysoko cenią swoją prywatność – korzystanie z systemu pre-paid pozwala ograniczyć do minimum wizyty inkasentów w naszym domu.
  
Licznik przedpłatowy jest prosty w obsłudze i – co najważniejsze – w pełni bezpieczny. Jeśli interesuje się opcja jego montażu w Twoim domu, czym prędzej odwiedź swojego dostawcę energii i zapytaj o szczegóły!

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu