Energia elektryczna Tauron - plusy i minusy

 
Kiedy wybieramy dostawcę energii elektrycznej, chcemy, aby był on niezawodny, posiadał zróżnicowaną ofertę, a oferowane przez niego usługi nie były zbyt drogie. Zapoznaj się więc z jednym z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce - firmą Tauron.

Tauron - co go wyróżnia?

Zaletą korzystania z energii elektrycznej Tauron jest niewątpliwie zróżnicowana oferta oraz obecność licznych promocji (na przykład 300 złotych zwrotu za prąd, przy zakupie energii elektrycznej oraz gazu). Firma Tauron jest również świadoma odpowiedzialności, jaką człowiek ponosi za środowisko naturalne. Dowodem na to jest fakt wprowadzenia przez nią taryfy antysmogowej - jej celem jest wzrost konkurencyjności elektrycznego ogrzewania. Zgodnie z zapewnieniami przedsiębiorstwa, specjalna taryfa obowiązywać będzie w godzinach 22.00 - 6.00 i będzie dotyczyła energii nadwyżkowej. Tauron oferuje również zainteresowanym klientom liczniki przedpłatowe, które pozwalają na płacenie jedynie za tę energię, którą zużyliśmy. Liczniki tego rodzaju są również doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą oszczędzać na energii (widzimy bowiem, ile prądu zużyliśmy), a także doskonale sprawdzają się na działkach czy w domkach letniskowych, gdzie nie potrzebujemy dostępu do prądu przez cały rok. Energię można “wykupić” o dowolnej porze, za pomocą internetu - na przykład przez stronę doladowaniaenergetyczne.pl (w zakładce Tauron).
 

A jakie są minusy?

Jakiś czas temu głośno było o wadach, jakie miały posiadać niektóre liczniki Tauronu, przez co klienci otrzymywali niezwykle wysokie rachunki. Zdarzało się też, że klienci żalili się na konieczność zapłacenia za sprawdzenie urządzenia. Trzeba jednak przyznać, że pracownicy firmy wzięli problemy techniczne “na siebie” i szybko zajęli się sprawą wadliwych liczników.
 
Energia elektryczna Tauron na pewno zadowoli wielu polskich odbiorców prądu. Firma ta rozumie oczekiwania swoich klientów i wychodzi im naprzeciw - a przecież właśnie to jest w biznesie najważniejsze.

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu