Gdzie można płacić paysafecard?

Z roku na rok można zaobserwować, że płacenie gotówką jest coraz rzadziej praktykowane. Stale rozwijające się internetowe formy zapłaty tylko pogłębiły ten proces i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu taki rodzaj transakcji jest wygodny, szybki, higieniczny i przede wszystkim bezpieczniejszy.
Jedną z nowoczesnych metod płatności online jest płatność kartą paysafecard. Można stwierdzić, że to jeden z najpopularniejszych sposobów na pre-paid, czyli płatności przedpłacone. Z roku na rok widać, że paysafecard cieszy się rosnącą popularnością wśród internautów. 


Karta paysafecard - co to jest i jak płacić paysafecard?

Otóż karta paysafecard wygląda dokładnie tak samo, jak najzwyklejsza karta płatnicza lub kredytowa. Z tym że stanowi dla powyższych interesującą alternatywę. Mianowicie obsługuje się ją w płatnościach internetowych. Każda z kart paysafecard posiada 16-cyfrowy kod PIN, który wykorzystuje się podczas transakcji online. Dzięki tej karcie nie trzeba korzystać z kart płatniczych podczas internetowych zakupów, co jak wiemy, bywa problematyczne, z powodu konieczności wpisywania numeru karty, daty jej ważności oraz trzycyfrowego kodu CVV2 lub CVC2. Wystarczy wpisać kod z paysafecard i transakcja jest już opłacona.


Paysafecard - gdzie można płacić?

Na pytania, gdzie można płacić z wykorzystaniem paysafecard oraz co kupić za paysafecard, można odpowiedzieć, że właściwie wszędzie i wszystko w internecie. Wiele sklepów internetowych, serwisów oraz aplikacji obsługuje właśnie tę metodę płatności. Co ważne, polską kartą paysafecard można dokonywać zakupów na całym świecie. 
Paysafecard cieszy się dużą popularnością na platformach gamingowych, wśród wielu graczy, na takich serwisach jak Steam, ale także pośród wielu użytkowników portali społecznościowych. 


Bezpieczeństwo karty paysafecard

Dzięki paysafecard transakcja odbywa się natychmiastowo i co najważniejsze, bez konieczności podawania danych kontaktowych. Już sama nazwa karty podkreśla jej bezpieczeństwo. Otóż będąc w jej posiadaniu, nie powinniśmy obawiać się o swoje pieniądze. Nasze wirtualne konto jest bezpieczne i niezagrożone atakami hakerskimi. 


Czy w Google Play można płacić playsafecard?

Metoda płatności playsafecard jest obsługiwana przez Google Play. Oczywiście najpierw należy założyć konto na my.pasafecard.com, by potem móc dodać w Google Play Store opcję płatności paysafecard. Po zalogowaniu się na swoje konto na stronie paysafecard można już swobodnie korzystać z usługi. Rzecz jasna, wtedy gdy konto jest doładowane. Doładowanie Paysafecard możesz kupić też w jednym z naszych punktów partnerskich. Pełną ich listę znajdziesz na stronie https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslugi/paysafecard

Jak płacić paysafecard na Allegro?

Jeśli znaleziony przez Ciebie produkt na serwisie Allegro pragniesz opłacić poprzez paysafecard, to wiedz, że niestety nie jest to możliwe. Allegro wciąż nie pozwoliło na obsługę paysafecard.

Spotify Premium - paysafecard

Usługa premium dla Spotify jest coraz chętniej wybierana przez polskich internautów i co ważne, można ją opłacić za pomocą karty paysafecard. 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu