Gry za paysafecard – jak kupić Minecraft premium i inne gry za pomocą paysafecard?

Paysafecard to forma płatności online, która cieszy się dużą popularnością wśród graczy.  Używanie jej do wielu transakcji w tym także do tych związanych z rozgrywkami online, jest wygodne, proste,szybkie i przede wszystkim bezpieczne. Mało tego – w niektórych sklepach internetowych opłaty można realizować wyłącznie za jej pośrednictwem. 

Karta paysafecard a bezpieczeństwo 

Paysafecard to bardzo bezpieczna metoda płatności pre-paid, która realizowana jest bez konieczności podawania danych osobowych w trakcie rejestracji. Ponadto Twój budżet oraz Twoje konto w żadnym stopniu nie jest zagrożone atakami hakerskimi. 

Płatność przy użyciu karty paysafecard jest bezpieczna także dlatego, że nie musisz w jej trakcie używać swojego konta bankowego oraz karty kredytowej. Nie musisz nawet być klientem banku. 

Paysafecard dla graczy 

Wiele platform, na których znajdują się gry, honoruje kartę paysafecard. Jedną z najpopularniejszych jest platfroma Steam. To właśnie na niej znajdują się najnowsze i najpopularniejsze propozycje dla graczy. Aby móc z nich wszystkich skorzystać, potrzebne Ci będą odpowiednie środki pieniężne. 

Paysafecard możesz doładowywać za 20, 30, 50, 100 lub 200 zł. Tym samym wiesz, ile wydajesz, Twój budżet jest przejrzysty i możesz go świadomie i długofalowo zaplanować.

Gry za paysafecard to wygodny i sprawdzony sposób na szybkie zakupy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zapłacić za gry na platformie Steam, to przeczytaj nasz artykuł poświęcony konkretnie temu zagadnieniu. 

Jakie gry online opłacisz za pomocą paysafecard?

Lista gier, za które można płacić poprzez paysafecard, jest długa i przede wszystkim znajdują się na niej pozycje, które znane są graczom na całym świecie. Najpopularniejsze z nich to m.in.: League of Legends, Final Fantasy, Minecraft, Assassin’s Creed Syndicate oraz Neverwinter.  

Warto wiedzieć, że paysafeard obsługuje też nie tylko wspomniany powyżej Steam, ale również takie platformy jak PlayStation Store, Gamesplanet, 4game lub Gamesrocket.

Jak kupić Minecraft premium za paysafecard?

Jedną z najbardziej kultowych i najchętniej wybieranych gier online jest Minecraft. Ta survivalowa gra skupia miliony gamerów na całym świecie. Korzystanie z niej jest darmowe, natomiast istnieje możliwość wykupienia na jej platformie konta premium, które uprawnia gracza do skorzystania z dodatkowych możliwości w świecie tej rozgrywki. 

Konto premium na Minecraftcie możesz opłacić za pomocą paysafecard. Wielu gamerów decyduje się właśnie na taki rodzaj transakcji, bo ceni sobie w nim wygodę i bezpieczeństwo. Natomiast paysafecard z łatwością doładujesz na serwisie mojeplatnosci.pl. Wystarczy, że wykonasz następujące kroki: uzupełnij swoje dane, a następnie wybierz nominał i metodę płatności. Zajmie Ci to jedynie parę minut, a później będziesz mógł robić zakupy online w wielu sklepach i platformach internetowych.  
 


 
    

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu