Jak doładować konto Google Play?

Google Play to internetowy sklep, w którym użytkownicy korzystający z systemu Android, mogą wykupić sobie dostęp do gier, muzyki, filmów, aplikacji, e-booków i wielu innych internetowych atrakcji. Jest to market online, z którego codziennie korzystają miliony użytkowników. 

W bibliotece Google Play udostępnione są do pobrania tak popularne aplikacje, jak m.in. Facebook, Messenger lub Instagram, które są darmowe, natomiast warto wspomnieć, że w jej zbiorach znajdziemy również takie treści, które wymagają wcześniejszej zapłaty. Aby móc korzystać z pełni usług oferowanych przez platformę Google Play, trzeba zasilić swoje konto o odpowiednie środki. W tym artykule opiszemy, w jaki sposób można tego dokonać. 

Płatność paysafecard w Google Play

Doładowanie konta Google Play może przebiegać szybko i w bardzo łatwy dla użytkowników sposób. Szczególnie wtedy, gdy do zasilenia konta wykorzystają oni paysafecard. 

Wybierając płatność paysafecard podczas transakcji, nie potrzebujesz karty kredytowej, konta bankowego, ani nawet nie musisz wpisywać swoich danych osobowych. Wystarczy, że wykonasz tylko kilka prostych kroków. 

W pierwszej kolejności zarejestruj się w panelu My Paysafecard, a następnie dodaj w nim możliwość płatności w Google Play i połącz ze sobą oba konta.  

Kupuj i doładowuj paysafecard na mojeplatnosci.pl

Na stronie mojeplatnosci.pl/paysafecard możesz kupić i doładować paysafecard bez konieczności rejestracji konta i logowania. Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz w pełni cieszyć się usługami dostępnymi na Google Play. 

Warto wiedzieć, że mojeplatnosci.pl to autoryzowany partner paysafecard online. Zatem proces zakupu i doładowania jest całkowicie bezpieczny. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane, wybierzesz nominał (20, 30, 50, 100 lub 200) oraz sposób płatności i będziesz mógł korzystać z paysafecard w sklepie Google  i na wielu innych platformach.

Karta podarunkowa Google Play

Drugim sposobem na to, jak doładować swoje konto dodatkowymi środkami, jest skorzystanie ze specjalnej karty podarunkowej Google Play. Karta może zasilić konto o 20, 50, 75 lub 150 zł. Możesz kupić ją w wielu  Sklepach współpracujących z nami na terenie całej Polski. Aby znaleźć najbliższy sklep w którym kupisz paysafecard bez prowizji skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

Doładowanie Google Play od operatora sieci

Konta Google Play mogą być doładowywane także podczas płatności za abonament. Korzystając z takich sieci jak: Play, Orange, Plus lub T-Mobile, możesz zasilić swoje konto Google podczas opłacania rachunku za telefon. Każdorazowy zakup doładowania będzie odnotowywany w bilansie miesięcznym otrzymywanym od operatora. W przesłanym na Twój numer SMS-się otrzymasz też wszelkie wskazówki dotyczące finalizacji transakcji.

Konto Google Play i PayPal

Jeśli chcesz zapłacić za aplikacje oraz inne cyfrowe treści znajdujące się na Google Play, możesz dokonać tego za pomocą płatności PayPal. 

PayPal, nazywany też portfelem elektronicznym, umożliwia dokonywanie zakupów w wielu popularnych sklepach internetowych. Aby z niego skorzystać, musisz skonfigurować swoje konto bankowe i kartę kredytową z kontem na PayPal. Ta forma płatności honorowana jest w ponad 200 krajach. Co ważne, PayPal usprawnia realizowanie internetowych transakcji, ale również może służyć jako depozyt Twoich wirtualnych pieniędzy. 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu