Jak kupić doładowania paysafecard online bez prowizji za pln?

paysafecard to wiodący międzynarodowy dostawca internetowych rozwiązań płatniczych typu prepaid, który został zatwierdzony przez władze nadzoru bankowego.

Pozwala użytkownikowi korzystać z różnego rodzaju płatnych serwisów internetowych bez ujawniania swoich danych osobowych.

Mojeplatnosci.pl to jedyny w Polsce autoryzowany partner paysafecard online. Kupuj paysafecard bez wychodzenia z domu, bez prowizji i za złotówki.  

Kup teraz paysafecard

Z kartą paysafecard można płacić na tysiącach platform internetowych bez posiadania konta bankowego i karty kredytowej. Dokonanie transakcji z użyciem paysafecard w świecie gier, muzyki, filmu i rozrywki, a także sklepów internetowych z różnych branż jest nie tylko łatwe, ale i w pełni bezpieczne. W zależności od potrzeb, do wyboru są karty o nominałach 20zł, 30zł, 50zł, 100zł lub 300zł. W przypadku, gdy nabywca nie wykorzysta całej kwoty dostępnej na zakupionej karcie, istnieje możliwość późniejszego użycia zgromadzonych środków.

Płatności paysafecard pozwalają klientom płacić szybko, łatwo i bezpiecznie - tak jakby korzystali z płatności gotówką. 
Jednocześnie to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo danych i chcą korzystać z płatności internetowych, choć nie posiadają karty kredytowej.

Taki sposób płatności internetowych upodobali sobie głównie młodzi ludzie, którzy nie posiadają kart kredytowych oraz wszyscy Ci, którzy z różnych powodów nie chcą ujawniać swojej tożsamości.

Użytkownik ma gwarancję bezpieczeństwa i prywatności, a jednocześnie zachowuje pełną anonimowość. To komfortowe rozwiązanie pozwala na nieodkrywanie swoich danych osobowych. Sprawdź jakie to proste tutaj.

Tylko na mojeplatnosci.pl kupisz paysafecard bez prowizji! 

Kup teraz paysafecard

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu