Jak wypłacić i przelać pieniądze z paysafecard na konto bankowe?

Płacisz często kartą za zakupy w internecie? Kupujesz wiele gier i opłacasz dostęp do serwisów online? Płatności online są jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze z kartą paysafecard. Przelew, wypłatę środków, czy doładowanie zrobisz w kilka sekund. Dowiedz się jak wykorzystać paysafecard do codziennych transakcji.

Czym jest paysafecard?

Paysafecard to karta do szybkich i bezpiecznych płatności w internecie. Za jej pomocą zapłacisz za zakupy w sieci bez konieczności podawania swoich danych osobowych. Wystarczy tylko, że uzupełnisz swoje konto kupując doładowanie paysafecard online aby móczrealizować swoje zamówienie na wybranej platformie.
Paysafecard to nic innego jak przedpłacona karta płatnicza. Podobnie jak doładowujesz co miesiąc telefon na kartę, tak też możesz doładowywać konto paysafecard. Nie jest to jednak to samo co rachunek bankowy. Aby skorzystać z metody płatności paysafecard, nie potrzebujesz podawać swoich danych osobowych. Z tego samego powodu karta ta nie służy do robienia tradycyjnych przelewów i innych operacji bankowych.
Dla kogo jest karta przedpłacona paysafecard? Mogą z niej skorzystać osoby, które często dokonują płatności w internecie i szukają bezpiecznych i prostych sposobów na zrealizowanie transakcji. Paysafecard jest akceptowany w wielu sklepach internetowych. Zapłacisz nim  za zakupy na platformach dla graczy, bukmacherskich i wielu innych.

Wypłata pieniędzy z kontem My Paysafecard

Aby zrobić z paysafecard przelew ze strony internetowej, potrzebujesz założyć konto My Paysafecard. Będzie Ci ono również potrzebne w razie przelewu z paysafecard na konto bankowe. Czym jest My Paysafecard i z jakimi opłatami się wiąże?
Rejestracja w paysafecard jest bezpłatna. Musisz jednak wiedzieć, że pewne opłaty mogą się pojawić. Mowa tu przede wszystkim o prowizji 20 zł za  przelew z paysafecard na Twoje konto bankowe. Możesz zapłacić dodatkową kwotę również w przypadku niektórych transakcji, co wynika z polityki danego sklepu internetowego. My Paysafecard pobierze też opłatę za przeliczanie waluty, a także nalicza opłatę operacyjną 20 zł, jeśli nie korzystałeśz konta przez ostatnie 12 m-cy

Paysafecard - wypłata z bankomatu

Z paysafecard przelew i zakupy online są jeszcze prostsze i bezpieczniejsze. Wiele osób ceni sobie także możliwość wypłaty środków w bankomacie. W tym celu będziesz potrzebował osobnej karty - Paysafecard Mastercard, która nie jest powiązana z Twoim kontem bankowym, a właśnie z paysafecard. Wypłata pieniędzy, a także zakupy w sklepach są dostępne wszędzie tam, gdzie możliwa jest płatność Mastercard. 
Dzięki paysafecard wypłata z bankomatu jest możliwa  na całym świecie. Zgromadzone środki możesz wypłacić za pomocą Paysafecard Mastercard, gdzie tylko obsługiwane są tradycyjne karty Mastercard. Przed wypłatą pamiętaj jednak o limitach dziennych i miesięcznych, które różnią się w zależności od tego, czy posiadasz konto dla dorosłych, czy młodzieży.

Jak przelać pieniądze z paysafecard na konto bankowe?

Chcesz zrealizować z paysafecard przelew na konto bankowe? Masz niewydane środki na platformie internetowej i chcesz przelać je na swój rachunek? Z paysafecard to możliwe. Przy pomocy przedpłaconej karty środki te trafią z powrotem do Ciebie.
Jak przelać pieniądze z paysafecard na swoje konto bankowe? Przede wszystkim musisz posiadać konto  MyPaysafecard, a następnie wysłać e-mail na adres info@paysafecard.com lub wypełnić gotowy wniosek o zwrot środków na stronie https://customer.cc.at.paysafecard.com/customerrefund/start.xhtml podając m.in. takie dane jak:- imię i nazwisko, numer rachunku, nazwa banku, a także IBAN i BIC. W celu potwierdzenia tożsamości wymagane jest również przesłanie skanu dokumentu z Twoim zdjęciem i danymi. W tym celu możesz posłużyć się nie tylko dowodem osobistym, ale także prawem jazdy czy paszportem

Jeśli często korzystasz z platform internetowych do zakupów, wypróbuj możliwości karty paysafecard. Przelew czy wypłata pieniędzy z bankomatu nie będą dla Ciebie problemem. Paysafecard to także anonimowość i płatności na całym świecie. Przekonaj się jakie to proste.

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu