Jakie są nominały doładowań dla psc?

Od jakiegoś czasu interesujesz się paysafecard, ale  do końca nie wiesz, na jakiej zasadzie to działa? W naszym artykule wyjaśniamy, czym jest psc i jakie są nominały doładowań. Czytając dalej, dowiesz się także, do czego używamy kart psc oraz czy są dobrym pomysłem na prezent.

Co to jest psc?

Zanim sprawdzisz, jakie są nominały doładowań dla psc, upewnij się, że wiesz, czym właściwie są karty paysafecard. Dzięki temu podejmiesz bardziej świadomą decyzję przy wyborze nominału.

Karta psc to tzw. karta prepaid, czyli przedpłatowa. Termin ten z pewnością kojarzy ci się z telefonią komórkową i słusznie. Karty psc działają na tej samej zasadzie co karty doładowań telefonów. Wystarczy posiadać własną kartę i doładowywać ją wybranymi nominałami. Nie trzeba podawać swoich danych ani zakładać konta bankowego, aby dysponować środkami z karty psc. Nie trzeba też wydawać całej kwoty od razu.

Do czego używamy kart paysafecard?

Psc można płacić w każdym serwisie internetowym, który oferuje taką usługę. Są to przede wszystkim sklepy internetowe. Największą popularnością cieszą się sklepy dla graczy typu Steam, gdzie za pomocą paysafecard można kupić klucz do gry i inne przedmioty związane z rozgrywką.

Ponieważ korzystanie z kart psc nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, są one częstym prezentem dla bliskich. To dobry pomysł, kiedy nie do końca wiemy, co powinniśmy sprezentować, a chcemy mieć pewność, że nie będą to zmarnowane pieniądze.

Gdzie można kupić karty psc?

Karty psc można kupić w licznych punktach sprzedaży zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są to supermarkety, kioski czy stacje paliw. Sprzedaje się je jako kupony z kodem PIN. Pełną listę punktów sprzedaży możesz bez problemu znaleźć na stronie paysafecard.

Nie musisz jednak wychodzić z domu, aby kupić kartę psc. Możesz to zrobić także online, używając serwisu mojeplatnosci.pl. To bardzo proste, a dodatkowo wygodniejsze – nie musisz nigdzie dojeżdżać i marnować na to czasu.

Jakie nominały doładowań dla psc można kupić?

Nominały doładowań dla psc są takie same zarówno przy zakupie stacjonarnym, jak i online. Wszystkie dostępne nominały to: 20 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł. Jeśli nie wykorzystasz wszystkich środków przy jednej transakcji, są one dostępne do wykorzystania w kolejnych.

Należy jednak pamiętać, aby nie zostawiać środków na karcie zbyt długo. Jeśli nie zużyjesz ich w ciągu 12 miesięcy, od dostępnych środków będzie pobrana opłata operacyjna. Jej wysokość to 10 zł. 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu