Podwyżki odwołane! Zobacz, co daje Ci karta MasterCard

Konieczność wnoszenia comiesięcznych opłat za telefon, gaz czy prąd nie należy do „puli” spraw umilających nam życie. Ratunkiem dla naszego portfela może być promocja na stronie „mojeplatnosci.pl”!

Jak działa promocja?
    Niestety, rok 2017 jest rokiem podwyżek – opłaty za wywóz śmieci, za wodę czy telewizję gwałtownie wzrastają. Na szczęście jednak mojeplatnosci.pl oraz MasterCard przygotowały fantastyczną promocję, która „odwołuje” podwyżki! Promocja działa na zasadzie zwrotu za rachunki. Aby otrzymać pieniądze, należy zarejestrować się na stronie app.mojeplatnosci.pl oraz dodać swój rachunek ręcznie lub dzięki eBOK. Kolejnym krokiem jest wybranie opcji „+10% z MasterCard”, ustawienie cykliczności i dodanie swojej karty. Kiedy to zrobisz, możesz zacząć cieszyć się dobrodziejstwami wynikającymi z promocji! Za każde wydane sto złotych otrzymasz dziesięć złotych zwrotu – a jako że możesz w ten sposób rozliczyć aż pięć rachunków, otrzymasz w ramach promocji pięćdziesiąt złotych – i to każdego miesiąca, aż do zakończenia akcji promocyjnej! Oczywiście, aby skorzystać z oferty, musisz najpierw zapoznać się z garścią informacji na temat tego, jak zapłacić rachunek przez Internet – gwarantujemy jednak, że nie jest to skomplikowane!


    
Poznaj liczne korzyści
    Możliwość uniknięcia podwyżki opłat jest tylko jedną z licznych korzyści, jakie daje korzystanie z serwisu „mojeplatnosci.pl”. Opłacanie rachunków przez sieć jest zdecydowanie prostsze, niż korzystanie z metod tradycyjnych. Czas, który wcześniej przeznaczaliśmy na załatwianie tego typu spraw w mieście, możemy obecnie zagospodarować przyjemniej – na przykład spotykając się z rodziną lub przyjaciółmi. Zaoszczędzone pieniądze również na pewno znajdą swoje zastosowanie w domowym budżecie! Aby zacząć opłacać rachunki przez Internet, nie trzeba mieć karty kredytowej – możesz używać również zwykłej karty debetowej. Przede wszystkim jednak automatyczne płatności, jakie oferuje użytkownikom serwis, cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa – korzystając z serwisu, nie narażamy swoich danych osobowych ani pieniędzy na wykradnięcie. 
    
Opłaty za gaz, opłaty za KRUS, opłaty za czynsz… dzięki promocji serwisu „mojeplatnosci.pl”, te frazy przestaną być zmorą! Na opłacaniu rachunków też można zarobić!

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu