Sprawdź taryfy prądu z Energa - masz wybór!

 
Czasy, kiedy cieszyliśmy się z tego, że w ogóle mamy dostęp do prądu i byliśmy w stanie płacić niemałe pieniądze za kiepskiej jakości usługi, dawno już minęły! Firma Energa przygotowała zróżnicowaną ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
 

1. Taryfa podstawowa (G11).

Klasyczna opcja jednostrefowa. Jest to proste rozwiązanie, któremu jednak nie brak zalet! Ta sama cena energii elektrycznej obowiązuje za dnia i w nocy - doskonale sprawdzi się więc w przypadku tych rodzin, które są aktywne przez całą dobę. Jeżeli w ciągu dnia często prasujesz i oglądasz telewizję, wieczorami odgrzewasz kolację na kuchence elektrycznej,a nocami Twoje nastoletnie pociechy surfują po Internecie - ta taryfa będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Osoby korzystające z tej opcji nie muszą niczego planować - szacowanie kosztów zużywanej energii jest w tym przypadku dziecinnie proste.
 

2. Tanie godziny (G12).

Pierwsza spośród kilku dostępnych taryf dwustrefowych oferowanych przez firmę Energa. Jest to opcja idealna dla osób, które znają swój plan dnia i wiedzą, kiedy zużywają najwięcej energii elektrycznej - na pewno będzie więc korzystna dla tych osób, które o stałej porze wykonują obowiązki domowe. Taryfa Tanie godziny pozwala na dostęp do tańszej energii w godzinach 13.00 - 15.00 oraz 22.00 - 6.00. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domów ogrzewanych elektrycznie lub posiadających elektryczne bojlery. Jeżeli na przykład zmywarkę lub pralkę będziemy uruchamiać w określonych godzinach, możemy sporo zaoszczędzić!
 

3. Ekonomiczna dolina (G12r).

Kolejna opcja dwustrefowa, która zadowoli wszystkich tych, którzy lubią zaplanować sobie rozkład dnia i pragną oszczędzać pieniądze na co dzień! Ekonomiczna dolina gwarantuje Ci dostęp do tańszego prądu w ciągu dnia, w godzinach 13.00-16.00, a także w nocy - od godziny 22.00 do 07.00. Tę taryfę na pewno pokochają osoby, które w swoich domach podgrzewają wodę użytkową. Taryfa G12r zapewnia użytkownikom wygodę i spore oszczędności przy odrobinie planowania! Tego rodzaju ofertę z pewnością polubią rodziny, które posiadają większą ilość dzieci i codziennie, o stałych porach, muszą wstawić pranie i wykonać liczne inne obowiązki.
 

4. Oszczędne noce i weekendy (G12w).

Energa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje także grupa wymagających klientów, dla których tańszy prąd w określonych godzinach to zdecydowanie za mało - dla nich właśnie powstała oferta Oszczędne noce i weekendy. Wybór tej taryfy pozwala na korzystanie z tańszej energii w godzinach nocnych, w weekendy i w dni ustawowo wolne od pracy (jeśli pozwalają na to układy pomiarowo-rozliczeniowe). Dzięki tej taryfie będziesz mógł zaplanować większe pranie, zmywanie czy prasowanie w weekend. To również doskonała opcja dla tych, którzy w ciągu tygodnia bywają gośćmi w domu, zaś w weekendy i późnymi wieczorami korzystają z wielu urządzeń elektrycznych. Oszczędne noce i weekendy na pewno polubią także ci, którzy nocami długo pracują przy komputerze. 
 
Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnej taryfy, przeanalizujmy dokładnie potrzeby swoje i swojej rodziny. Dzięki temu będziemy naprawdę wiedzieli, czego oczekujemy od swojego dostawcy!
 
  

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu