Wszystko na temat doładowania Paysafecard w portalu Mojepłatnosci

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele sposobów płatności internetowych. Żaden z nich nie jest jednak tak wygodny i praktyczny, jak doładowania paysafecard online. Poznaj zalety tej metody płatności i zacznij z niej korzystać!

Bezpiecznie, szybko, o każdej porze

Usługę paysafecard można porównać do… internetowego płacenia gotówką. Skąd to porównanie? Otóż, kiedy dokonujesz płatności za pomocą paysafecard, transakcja przebiega szybko i sprawnie, a Twoje dane pozostają anonimowe. Płacenie za pomocą paysafecard nie wymaga posiadania karty kredytowej - wystarczy zakup karty w jednym z wielu punktów sprzedaży lub doładowanie paysafecard online, które możesz wykonać o dowolnej porze. Kartę paysafecard możesz kupić w wielu różnych sklepach, na poczcie lub w okolicznym kiosku. Od jakiegoś czasu możemy także doładować kartę przez internet. Jeśli nie wydamy wszystkich środków, będziemy mogli je wykorzystać przy następnych transakcjach. Doładowania paysafecard są również alternatywą dla płatności, które jeszcze jakiś czas temu uchodziły za nowoczsene - na przykład płatności SMSem. Dokonywanie płatności tą metodą nie wymusza na Tobie podawania swoich danych osobowych - doskonale sprawdza się więc przy transakcjach, przy których chcesz pozostać w pełni anonimowy. Paysafecard stanowi więc “odpowiedź” na czyhające w sieci zagrożenia - tutaj nikt nie wykradnie Ci Twoich danych, ponieważ… zwyczajnie nie musisz ich podawać! Jeżeli chcesz doładować swoją kartę przez internet - na przykład korzystając ze strony mojaplatnosci.pl, wystarczy podać swój adres mailowy i hasło, a później… wybrać kwotę doładowania, jaka jest Ci potrzebna.

Za co płacić paysafecard

Za pomocą paysafecard możesz szybko i dyskretnie obstawić zakłady bukmacherskie lub doładować portfel cyfrowy. Paysafecard jest także akceptowane przez mnóstwo sklepów internetowych z branży gier czy mediów społecznościowych - jeżeli zatem jesteś miłośnikiem gier online i czasem chciałbyś kupić jakiś ciekawy przedmiot, który ułatwi Ci rozgrywkę, to doładowania paysafecard online powinny Cię zainteresować! Jeżeli natomiast znajdujesz się “po drugiej stronie” i posiadasz własny sklep, to warto, abyś zaoferował swoim klientom możliwość płacenia za pomocą paysafecard - w końcu coraz więcej osób rozumie zagrożenia, jakie wiążą się z częstym podawaniem swoich danych i chce pozostać w sieci anonimowa.

Mojeplatnosci.pl - doładowania paysafecard i opłaty w jednym miejscu

Portal mojeplatnosci.pl to miejesce, gdzie za pomocą kilku kliknięć opłacisz wszystkie swoje rachunki - począwszy od tych za prąd, przez rachunki za wodę, po konieczne opłaty za ZUS. Jeśli posiadasz licznik przedpłatowy, możesz również zakupić tutaj energię. Dzięki stronie mojeplatnosci.pl możesz również opłacić swoje rachunki wtedy, kiedy nie ma Cię w domu - za pomocą smartfona. Wszyscy “zapominalscy” mogą natomiast skorzystać z opcji płatności cyklicznych - dzięki tej nie będziemy musieli za każdym razem zastanawiać się, czy aby na pewno dokonaliśmy już wszystkich opłat. Poprzez portal możesz także błyskawicznie wykonywać doładowania paysafecard. Dzięki tej stronie tradycyjne sposoby płacenia za rachunki odchodzą do lamusa!

Przeczytaj także: Jak kupić doładowania paysafecard online bez prowizji za pln?

 

Kontakt

Dane adresowe BillBird S.A. | Dojazd
Ul. Wielicka 28b bud.C, 30-552 Kraków
tel. +48 12 293 33 34
fax. +48 12 293 33 01
Formularz kontaktowy
Zasady przetwarzania danych osobowych, zawartych w formularzu kontaktowym określone zostały w Informacji dot. Ochrony Danych Osobowych
Mapa dojazdu